Gdzie grać w ruletkę?
Zasady w Ruletce - jak grać by wygać w ruletkę

Zasady w Ruletce - jak grać by wygać w ruletkę

Jeśli szukasz za zasadami w ruletce, trafiłeś do odpowiedniego miejsca. Gra może wydawać się trudna, jednak do opanowania jej nie będziesz potrzebował nadmiernej ilości czasu by nauczyć się podstawowych zasad.

Istnieje tylko kilka różnych typów ruletek. Wszystkie mają drobne różnice w regulaminie; tutaj znajdziesz zasady, które dla wszystkich ruletek są wspólne oraz postaramy się uwydatnić największe różnice pomiędzy nimi.

Wszystkie stoły do ruletki mają prawie identyczny układ, pala czerwone i czarne, dodatkowo pola jak zero i podwójne zero są zazwyczaj zielone. Poniżej możesz zobaczyć układ wszystkich trzech rodzajów ruletki.

Zakłady w ruletce

Istnieją tylko dwa rodzaje zakładów, zakład wewnętrzny i zewnętrzny. Obstawienie wewnętrzne są tymi zakładami, gdzie stawiasz na pojedynczy numer, dwa, trzy, cztery i sześć. Można również obstawić wysokie lub niskie numery lub kolory, które są uważane za zakład zewnętrzny. Pniżej znajdziesz wypłaty od poszczególnych zakładów:

Straight Up, numer pojedynczy: 35:1
Split Bet, dwa numery: 17:1
Street Bet, trzy numery: 11:1
Corner Bet, cztery numery: 8:1
Six Line Bet, linia: 5:1
Dozen(tuzin) albo kolumna: 2:1
Niskie (1-18) / wysokie (19-36) numery: 1:1

Największą różnicę można znaleźć pomiędzy ruletką europejską (w tym francuska ruletka) a ruletką amerykańską. Amerykańska ruletka w porównaniu do europejskiej ma dwa różne zera, jedno zero i podwójne zero. Dlatego ten typ ruletki nie jest zbyt przychylny dla graczy jak ruletka francuska czy europejska. W Amerykańskiej ruletce znajduje się 38 numerów, podczas gdy w europejskiej i francuskiej masz tylko 37, co mimo wszystko ma duże znaczenie. Ma prawie dwukrotną przewagę (5.26%) w porównaniu do ruletki z jednym zerem (2,7%).

Jak grać w ruletkę online

Ruletka online jest pod wieloma względami bardziej odprężająca, zabawna i opłacalna niż granie w standardowym kasynie. Choć nie znajdujesz się w tłumie wiwatujących ludzi, okaże się, że gra w ruletkę online, w środowisku bardziej zrelaksowanym, pozwoli na szybsze kalkulowanie zakładów i używanie różnych strategii by zmaksymalizować swoją szansę na wygraną i zminimalizować swoje straty.

Od czego tu zacząć

Pierwsza rzeczą, która trzeba zrobić przed rozpoczęciem gry online musisz zdecydować o rodzaju kasyna i ruletki w którą chcesz zagrać. Możesz dowiedzieć się więcej na temat różnych rodzajów ruletki na naszej stronie, zasady ruletki.

Można by pomyśleć, że nie ma różnicy gdzie będziesz grać w ruletkę online. Prawda jest taka, że istnieje wiele powodów, a niektóre z nich mogą być opłacalne dla Ciebie.

Spróbuj za darmo

Jeśli jesteś początkującym graczem, powinieneś najpierw spróbować gry za darmo nim postawisz swoją fortunę na pole czerwone lub czarne. Chociaż niektórzy szczęśliwi gracze wygrali właśnie tak, jednak, to nie jest najmądrzejsze posunięcie. Więcej informacji o osobliwych wygranych w ruletkę możesz znaleźć na stronie zwycięzcy w ruletkę.

W każdym razie, gra w ruletkę online za darmo daje szansę wypróbowania swoich strategii lub innych trików. Gra za darmo również da Ci trochę więcej czasu, aby zrozumieć grę lepiej. Niektóre rodzaje ruletki posiadają specjalne zasady jak "En prison" lub "La Partage" które trochę obniżają "house edge"!

Strona ruletkaonline24.pl działa w okresie 2019-2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone.