Gdzie grać w ruletkę?
Wskazówki

Wskazówki

Zagraj w ruletkę za darmo

Pierwszą i najbardziej przydatna wskazówka (jeśli jesteś początkującym graczem), jest spróbowanie gry za darmo. Możesz to zrobić na naszej stronie, w dziale ruletka za darmo ub na przykład w kasynie Slots N Games.

Graj w ruletkę europejską i francuską

Inna, istotną wskazówką jest to, by grać w ruletkę europejską lub francuską z pojedyńczym zerem. Mają teoretycznie przewagę 2,7% w porównaniu do ruletki z podwójnym zerem w którym "house" ma 5,26% przewagi nad graczem. Możesz przeczytać na ten temat, na naszej stronie zasady ruletki również tam znajdziecie podstawowe zasady ruletki.

Dowiedz się więcej o ruletce

Jest to dość ważne by znać różnice zakładów pomiędzy różnymi typami ruletek. Spróbuj znaleść jak najwięcej nim dokonasz dużego zakładu. Również, jeśli jesteś zainteresowany zagraniem w prawdziwym kasynie powinieneś nauczyć się odpowiedniej etykiety.

Zaczynając grę na pieniądze...

Zamiast rozpoczynania gry w pośpiechu, powinieneś wystartować z małymi zakładami jak czerwony/czarny, niski/wysoki lub nieparzyste/parzyste. Mimo, że stosunek wynosi 1:1, należy do najbardziej bezpiecznych form rozgrywki, no i wciąż podwajasz pieniądze za każdym razem gdy wygrywasz.

Małe zakłady zamiast dużych

Zamiast jednego, dużego zakładu, podziel pieniądze na kilka mniejszych zakładów. Pozwoli Ci to grać nieco dłużej, tym samym dając miejsce na ewentualne błędy.

Określ swój budżet

Jeśli masz na zapleczu kaczkę znoszącą złote jaja.. , mimo wszystko nie poświęcaj swojej całej fortuny na jedną grę w ruletkę. Większość kasyn oferuje narzędzia, które będziesz mógł użyć by kontrolować swój budżet. Także nigdy, przenigdy nie obstawiaj więcej niż naprawdę możesz stracić.

Strona ruletkaonline24.pl działa w okresie 2019-2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone.