Gdzie grać w ruletkę?
Zwycięskie strategie - najlepsze strategie dla ruletki online

Zwycięskie strategie - najlepsze strategie dla ruletki online

Ruletka należy do stosunkowo prostej gry i jest jedną z niewielu, która nie wymaga matematycznych umiejętciności by być dobrym graczem. Trudno powiewiedzieć, która strategia w ruletce jest najlepsza w 100 procentach. Będziesz wygrywał podczas ich używania, ale także tracił. "Edge" różni się od 5,26% w amerykańskiej ruletki(podwójne zero) do 2,7% w ruletkach z pojedyńczym zerem. Oczywiście ten drugi jest lepszym rozwiązaniem dla graczy.

Najbardziej podstawową strategią ruletki jest znalezie "streaks" jak i wysokie obstawianie kiedy je znajdziesz. Stosowanie strategii jest najlepszym sposobem na zwiększenie szansy na wygraną, jednak jak już zauważyłeś również jest istotny czas, w którym obstawiasz pole. Z drugiej strony, zakład może kosztować Ciebie całkiem sporo. Najważniejszą rzeczą jest znanie zasad, już znajomość podstaw pomoże Ci całkiem sporo.

Martingale

System Martingale jest prawdopodobnie najbardziej znanym systemem ruletki. Jest również chyba najczęściej używanym. Obecnie, należy do lekko przestarzałych, głownie przez ograniczenia czasowe, które są dość popularne w kasynach. W rzeczywistości system Martingale jest odpowiedzialny za wprowadzenie limitów w kasynach. Rzecz w tym, że gracz z wystarczająco wysokim kapitałem jest w stanie grać bez ograniczeń i ostatecznie wygrać.

System jest bardzo prosty. Jeśli zakład znajduje się na okreś¶lonym numerze lub kolorze (w zasadzie jest powtarzanie tego samego zakładu w kółko). Podwajasz swój zakłąd za każdym razem gdy tracisz, w pewnym momencie odzyskasz wszystko co straciłeś i nieco więcej.

Mimo, że jest nieco kosztowny i daleki od ideału, Martingale jest nadal jednym z najczęściej używanych systemów ruletki.

D`Alembert

System D`Alembert jest swego rodzaju połączeniem różnych systemów zakładów. Do korzystania z niego nie trzeba aż tak dużej gotówki, może jedynie trochę więcej czasu. W tym systemie Twój zakład będzie o połowę niższy gdy wygrasz a dwukrotnie wyższy jak tracisz.

Może się wydawać, że jest to skomplikowane połączenie róznych systemów, ale w rzeczywistości jest to tylko połączenie niektórych z dodatkiem progresywnego zakładu martingale, zmniejszając zakład o połowę za każde zwycięstwo i podwajanie go za każdym razem gdy tracisz.

Niektórzy mogliby powiedzieć, że ten system jest bardzo zły, niektórzy z drugiej strony chwalić w niebogłosy, w końcu to ty zdecydujesz, czy warto z niego skorzystać. Chociaż nie jest doskonały i idealny, pozwala grać dłużej niż przy użyciu systmu Martingale, z drugiej strony jest trochę powolny i mało kto może stać sie milionerem przy jego zastosowaniu.

System Trzy do Jednego

Podobnie jak dwa poprzednie, jest całkiem łatwym systemem, właściwie jest najłatwiejszy z trzech, który nie wymaga od ciebie zbyt dużej koncentracji. Oczywiście rozważna gra i spryt, to jest toś, czego naprawdę potrzebujesz aby mniej swoich pieniędzy przekazać do kasyna.

Ideą systemu 3-2 jest to, że obstawiasz kolor czarny i trzecią kolumne lub kolor czerwony i drugą kolumne. Stosunek tych zakładów musi być 3 do 2, na przykład €3 na czarny i €2 na trzecią kolumne.

System ten jest bardzo obiecujący, gdyż obejmuje prawie 70% możliwych wyników. Początkowo możesz poczuć jakbyś stale wygrywał i w rzeczywistości może być to prawdą, jednak pomyśl o tym: za każdym razem obstawiony kolor wygrywa a zakład na kolumnie przegrywa i vice versa. Oczywiście w pewnym momencie może zdarzyć się tak, że obydwa zakłady będą zwycięskie.

Najlepsze strategie ruletki

Zdecdowanie najlepszym rozwiązaniem jest łączenie różnych systemów i dopasowując je tak, by stworzyć idealny dla twojego portfela, czasu i stylu gry.

Na przykład spróbuj dodać kilka progresywnych zakładów martingale z domieszką D`Alembert i "Trzech do dwóch". Podwojenie zakładu w przypadku utraty, ale tylko połowę zakładu gdy wygrywasz.

Ponadto, nie zapomnij, aby przetestować system za darmo przed rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze. Można znaleść kilka całkiem darmowych gier w ruletkę właśnie tutaj, na tej stronie.

Strona ruletkaonline24.pl działa w okresie 2019-2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone.